Blog

Zhotovení OPG

Zhotovení OPG

Zhotovení OPG pro lékaře

 

Nabízíme zhotovení vysoce kvalitního OPG v příjemném prostředí a bez čekání!

Naše ordinace disponuje vysoce kvalitním  panoramatickým rentgenem Ajat ART Plus. Tento přístroj díky své multifokální technologii a vysoce kvalitnímu CdTe senzoru umožňuje zhotovit OPG snímky s unikátním rozlišením.

 

Vyžádání OPG  vyšetření

Formulář s žádankami si stáhněte zde.

 

Zhotovení OPG

Zhotovení OPG probíhá bez čekání. Pacient se dostaví do naší čekárny a pouze předá sestřičce žádanku k OPG vyšetření. Za malou chvíli je vyzván ke vstupu do RTG místnosti, kde proběhne samotné snímkování. Jedná se o bezbolestný a bezproblémový úkon s minimální zátěží zářením.

OPG AJAT ART Plus - panoramatický rentgen

OPG AJAT ART Plus – panoramatický rentgen

 

Zaslání OPG snímků

Snímky posíláme elektronicky na uvedenou emailovou adresu v žádance. OPG snímky posíláme v libovolném formátu dle dohody s objednávajícím lékařem.

 

Více o našem OPG

Představte si panoramatický snímek s 3x krát lepší kvalitou než u kteréhokoli jiného rentgenu. Navíc s možností posunu fokální vrstvy po projekci s přesným zaostřením na všechny úseky maxilárního a mandibulární oblouku. Výsledkem je dokonale ostrý snímek ve všech úsecích. Tak fotí náš rentgen AJAT ART Plus. Pokud Vás zajímají podrobné technické parametry a více informací o tom, jak unikátní multifokální technologie AJAT funguje, podívejte se na stránky výrobce.

 

Chcete s námi spolupracovat?

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte prostřednictvím formuláře v pravém sloupci, telefonem, nebo emailem. Pro dlouhodobější spolupráci bude sepsána smlouva vymezující práva a povinnosti obou stran, především platební podmínky a ceny.

OPG

 

FACEBOOK
GOOGLE
TWITTER